FoodCraft

Zmrzlinový RÁJ

 

Ve spolupráci se "ŠABATOVO ZMRZLINÁŘSTVÍM" nabízíme více než stodvacet druhů zmrzlin a sorbetů. Tento seznam zdaleka není konečný. Vytváříme stále nové chutě a ty původní se snažíme vylepšovat k dokonalosti. Pro aktuální nabídku zmrzlin, které máme právě teď na vitríně navštivte naše facebookové stránky.

ŠABATOVO ZMRZLINÁŘSTVÍ - Veškeré zmrzliny si vyrábíme sami dnes již téměř zapomenutými tradičními postupy, které jsme přizpůsobili našim přísným kvalitativním nárokům. Používáme základní suroviny jako jsou čerstvá smetana, mléko, pasterované vaječné žloutky, čerstvé ovoce, madagaskarská vanilka, vysokoprocentní čokoláda, mandle z Avoly, pražené oříšky z Piemonte, sicilské pistácie z Bronte a další kvalitní ingredience.
Mnoho z těchto prvotřídních surovin odebíráme přímo od farmářů ať už z České Republiky, nebo ze zahraničí. Takto dovážíme například ze Sicílie ručně sklízené pistácie z Bronte a mandle z Avoly, nebo vanilku Grade A z Madagaskaru. Díky dlouhodobým osobním vazbám máme jistotu, že vždy dostaneme tu nejlepší kvalitu.
Nepoužíváme žádné práškové směsi, umělá barviva a dochucovadla.
Právě tato kombinace zkušenosti, kvalitních surovin a pečlivé ruční práce činí naší zmrzlinu jedinečnou.